Ödeme seçenekleri nelerdir?

Kredi/banka kartı ile ödeme;
Kredi kartı ve banka kartı ile hem sayfamız üzerinden hem de showroomu ziyaret ederek sipariş oluşturabilirsin. Dilersen 0850 840 76 56 numaralı telefondan da müşteri hizmetlerimizi arayarak ödeme işlemini
tamamlayabilirsin.

Havale/EFT ile ödeme;
Havale ile hem Decorall.com üzerinden hem de showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin. Yapılan havale en fazla 2 iş günü içinde onaylanır ve siparişin işleme alınır.

Ürünü hazırlamaya başlamak için öncelikle ödeme işlemini tamamlamana ve bilgilerini bizimle paylaşmana ihtiyacımız var. Eğer ödemeni internet bankacılığı üzerinden yapıyorsan siparişinin onaylanması için havale
sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan müşteri ismini yazmanı önemle rica ederiz. Eğer ATM aracılığıyla ödeme yapıyorsan; siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını destek@decorall.com adresimize göndermeni rica ederiz.

Havale işlemini yapabileceğin hesap numaralarımızı aşağıdaki tabloda görebilirsin.

Garanti Bankası
Şube Kodu : 595 / Silivri Şubesi
Hesap No : 06299353
IBAN : TR43 0006 2000 5950 0006 2993 53

Nakit ödeme;
Nakit ödeme yapmak istersen showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin. Nakit ödemeler maksimum 2 iş günü içinde onaylanarak işleme alınır. Sipariş tamamlandıktan sonra ödeme işlemini gerçekleştirdiğine dair makbuz verilir.

Ürünlerin kurulumu ücretli mi?

Almak istediğin ürünün sayfasında ‘Bu ürünün kurulumu profesyonel ekiplerimiz tarafından tamamen ücretsiz olarak yapılır’ ifadesi varsa, kurulum hizmeti uzman ekibimiz İstanbul, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Eğer farklı adresteki bir il için sipariş vermek istiyorsan ücretsiz kurulum hizmeti sağlayamıyoruz. Kurulumunu kolayca yapabilmen için ihtiyacın olan tüm parçaları, kurulum şemasıyla birlikte gönderiyoruz. Sana sadece ürünü keyifle kurma işlemi kalıyor. Eğer ekstra kurulum hizmeti satın almak istersen kurulum hizmeti sayfamızı ziyaret edebilir veya 0850 840 76 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsin.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişini verdiğin ürünü, sana söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle eğer üründen vazgeçersen, sipariş verdiğin tarihten itibaren en geç 1 iş günü içerisinde destek@decorall.com adresine e-posta göndererek ya da 0850 840 76 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iptal edebilirsin.

Beğendiğim modelin kumaşını nasıl değiştirebilirim?

Tüm döşemeli ürünlerimizi beğendiğin kumaşla sana özel olarak üretebiliriz. Dilersen showrooma gelerek yakından görebilirsin. Böylece mobilyalarınla uyumuna ve evinin ışığına göre kararını vererek ideal kumaşı kolayca seçebilirsin.

Siparişi oluşturduktan sonra seçtiğin kumaşta değişiklik yapmak istersen, bunu siparişini verdiğin gün ya da ertesi gün 0850 840 7656 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayarak bildirmelisin. Çünkü siparişini aldıktan 1 gün sonra seçtiğin kumaşı kestirerek ürünü hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle daha geç gelen değişim taleplerini kabul edemiyoruz.

Taksit seçenekleri nelerdir?

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

Kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Güvenli ödeme sistemimizin altyapısı Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Iyzico tarafından sağlanıyor. SSL sertifikalı sistemin altyapısında kart verileri kodlanarak otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Sana ait bu bilgiler Vivense tarafından görüntülenemiyor ve saklanamıyor.

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankalar firmalarla birlikte ortak bir çalışma yaparak 3D Secure hizmeti sağlıyor. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan ödeme işlemlerinde, herhangi olumsuz bir durumda banka tüm sorumluluğu üzerine alır.

Aklına takılan bir soru mu oldu, Decorall için bir önerin mi var yoksa alışverişinle ilgili deneyimlerini paylaşmak mı istiyorsun? Harika! Hergün, senin için 10.30 – 19.30 arasında telefonun diğer ucunda, e-posta kutusunun başındayız.

MUTLAKA ARA

0850 840 76 56

– Çağrılara ortalama 1 dakika içinde cevap
– Cevaplanamayan çağrılara aynı gün dönüş