Bizi Arayın

Kumaş değiştirebiliyor muyum?

Koltuk kumaşlarında aksi belirtilmedikçe renk ve kumaş deseni seçimi yapılabilmektedir. Seçtiğiniz ürünün rengini ve kumaşını zevkinize uygun olarak müşteri hizmetlerimizden kumaş numunesi talep ederek seçebilirsiniz.

Bilgi almak istiyorsan bize destek@decorall.com'a eposta göndererek ya da 0850 840 76 56 numaralı telefondan arayarak ya da 0850 840 76 56 nolu telefona WhatsApp'tan yazarak ulaşabilirsin.

Kumaş değişimi ücretli mi?

Evin henüz hazır değilse sipariş notlarında bunu belirterek ya da bize destek@decorall.com'a eposta göndererek ya da 0850 840 76 15 numaralı telefondan arayarak ya da 0850 840 76 56 nolu telefona WhatsApp'tan yazarak ulaşabilirsin.

Özel ölçü ile sipariş verebilir miyim?

Özel ölçü ile sipariş imkanı ürüne göre değişebilmektedir. Özel ölçü yaptırmak istediğin ürün hakkında bilgi almak için bize destek@decorall.com'a eposta göndererek ya da 0850 840 76 56 numaralı telefondan arayarak ya da 0850 840 76 56 nolu telefona WhatsApp'tan yazarak ulaşabilirsin.

Siparişimi değiştirebilir miyim?

Değişim talebiniz, iptal şartlarına uyuyor ise; siparişiniz iptal edilir ve yeni siparişiniz işleme alınır.

Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Decorall yeni sipariş oluştururken, fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder.

Ürünü teslim aldıktan sonra ve değişim hakkınızı kullanmak istiyorsanız; ilk önce aldığınız ürünü Decorall’e iade şartlarına uygun olarak iade etmeniz gerekmektedir.

Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha az ise Decorall ürününüzü teslim alır ve fiyat farkını ödemenizden sonra yeni siparişinizi oluşturur.

Değiştirdiğiniz ürünün fiyatı, yerine almak istediğiniz ürünün fiyatından daha fazla ise Decorall yeni sipariş oluştururken, fiyat farkını, ödemeyi nasıl yaptıysanız, o şekilde iade eder.

Siparişimi nasıl teslim alırım?

 • Siparişin aksi belirtilmedikçe adresine nakliye araçlarımız ile teslim edilir.
 • Kurulum içeren teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır, farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz.
 • Teslimat sırasında bir problem fark edilmesi durumunda, problemin teslimat ekibine belirtilmesi ve müşteri hizmetlerine iletilmesi gerekir.
 • Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün nakliyeye verilmeden yapılabilir.
 • Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk müşterimize aittir. Ürünün teslimat anında geçirileceği kapı, merdiven boşluğu koridor gibi alanların ve ürünün montaj anında yerleştirileceği odanın ürün ölçüleri ile uyumuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz.
 • Özel bir durum söz konusu ise veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve yalnızca bu sebeple teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda yeni nakliye organizasyonu için sipariş tutarının en fazla %10'u kadar ekstra nakliye ücreti senden talep edilebilir. Nakliye şirketlerinin hizmet veremediği bölgelerde müşterimiz ürün hiç sevkedilmeden önce bilgilendirilerek siparişi iptal edilir ve ödeme alınan ücretin tamamı müşterimize iade yapılır.

Yine de aklına takılan bişey olduysa nakliye ile ilgili tüm soruların için destek@decorall.com'a eposta göndererek ya da 0850 840 76 56 numaralı telefondan arayarak ya da 0850 840 76 56 nolu telefona WhatsApp'tan yazarak aklındaki sorulara cevap bulabilirsin.

Siparişimden vazgeçtim, nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra 3 gün içerisinde siparişinizi iptal edebilir; paranızı geri alabilirsiniz. Siparişini verdiğin ürünü, sana söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün hazırlamaya başlıyoruz.

Siparişini iptal etmek istediğin ürün hakkında bilgi almak için bize destek@decorall.com'a eposta göndererek ya da 0850 840 76 56 numaralı telefondan arayarak ya da 0850 840 76 56 nolu telefona WhatsApp'tan yazarak ulaşabilirsin.

Siparişim kaç günde teslim edilir?

Satışa sunulan tüm ürünlerimizin sayfalarında tahmini teslim tarihi yer almaktadır. Siparişin ana teslim edilmek için dağıtıma çıkmadan önce seninle iletişime geçilir ve evde olduğun teyit edilir.

Siparişim saat kaçta teslim edilir?

Dağıtıma çıkarılan siparişi o gün sana ulaştırmak için nakliye ekipleri yoğun eforla çalışmaktadır. Siparişin yola çıktığı gün ekibimiz seninle teyit için iletişime geçecekler.

Büyükşehirlerde yaşanan yoğun trafik ve büyük araçla park problemi sebebiyle sana birkaç saat aralığı dışında tam bir saat belirtilemez.

Siparişimin teslim edileceği adresi daha sonra değiştirebilir miyim?

Sistemde teslimat adresi olarak sipariş anında verdiğin adreste il değişikliği yapamıyoruz. Ancak siparişine ait adresi aynı il içerisinde olmak koşuluyla değiştirmek istersen bize destek@decorall.com'a mail yazarak ya da 0850 840 76 56 numaralı telefondan arayarak ya da 0850 840 76 56 nolu numaraya WhatsApp'tan yazarak ulaşabilirsin.

Yurtdışı ve adalara teslimatınız var mı?

Yurtdışı ve adalara ürün gönderim sürecimiz mevcut değildir. Dilersen ürünleri senin belirlediğin bir adrese teslim edebiliriz ve gönderim sürecini kendin organize edebilirsin. 

Kurulumu nasıl yapacağım?

Binlerce ürünümüzün pek çoğunu göndermeden önce senin için ücretsiz kuruyoruz. Sadece montajı kolay, küçük ürünlerde kurulumu sana bırakıyoruz.

Ürün iadesi için ne yapabilirim?

Standart ürünlerde; teslim tarihinden itibaren cayma hakkı olan 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ürününüzü iade edebilirsiniz. Bu talebinizi süresi dolmadan buradan form doldurarak iletebilirsiniz. Cayma hakkı kullanımında montaj, nakliye ve demontaj bedelleri müşteriye yansır.

Teslim tarihinden 14 günlük cayma hakkı süresi bittikten sonra standart ürünlerde keyfi iade alınamamaktadır.

Özelleştirilmiş ürünlerde; cayma hakkı kullanılamaz, ancak: cayma hakkı kullanılamayan özelleştirilmiş ürünlerde, kabul etmek tamamıyla Decorall'in inisiyatifinde olmak üzere müşterilerimizin iade talebini geri çevirmemek adına ürünün fiyatı üzerinden özelleştirilmiş ürünlerde %50 özelleştirme/demontaj bedeli düşülerek iade alma hakkına sahiptir. Bu talep teslim tarihinden sonraki 14 gün için geçerlidir.

+ Koltuk kategorisindeki ürünlerin tamamı özelleştirilmiş üründür ve kumaş renginden ölçüsüne kadar size özel olarak üretilir.+ Mobilya kategorisindeki ürünlerin tamamı özelleştirilmiş üründür ve ahşap renginden ölçüsüne kadar size özel olarak üretilir.
Ürünlerin iadesi taleplerinde, nakliyeli ürünler kendi teslimat ekibimizce iade alınacak olup, ürünlerin teslimatının kargo ile yapılması durumunda ürün iadeleri kargo ile müşterimiz tarafından yapılmalıdır. Kargo ile ürünün gönderilebilmesi için gerekiyorsa demontajı ve paketlenmesi müşterimize aittir. Teslimat türü kargo olan ürünlerin teslimi nakliye ile yapılmış olsa bile, iadesi kargo ile müşterimiz tarafından yapılmalıdır.

Outlet ve teşhir ürünlerinde iade ve değişim yapılmaz.

Yatak, yastık ve yorganlar kişiye özel ürünler olduğu için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz.

Hasar, eksik bildirimini nasıl yapabilirim, çözüm süreci nasıldır?

Teslimat anındaki kusurlar, teslimat anında bildirilmelidir.

Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsan, sorunun fotoğrafını çekerek sipariş numarasıyla birlikte buradan talebini iletebilirsin.

Eğer sorunun çözümü ayak, kumaş, kulp, gardırop kapağı, masa üst tablası gibi parçaların değişimiyle mümkünse, ekibimiz adresine bu parçaları hızlıca gönderir.

Teslimat türü ‘nakliyeli teslimat’ olan ürünlerdeki tamir gerektiren durumlarda ise ekibimiz evine gelerek sorunu yerinde çözer. Eğer çözüm için daha kapsamlı bir çalışma yapılması gerekiyorsa, nakliye ekibimiz ürünü evinden alır ve sorun çözüldükten sonra ürünü yeniden adresine teslim eder.

Teslimat türü ‘kargo’ olan ürünlerdeki tamir gerektiren durumlarda ürünü size belirtilen adrese kargo ile göndermeniz talep edilir. Parça gönderimi ile çözülebilecek durumlar için yine ilgili parça size kargo ile gönderilir.

Ücret iadesi nasıl yapılır?

Ödeme iadesi şu şekilde başlar:

+ SİPARİŞ İPTALİ ile ilgili ödeme süreci, talebinizi ilettiğiniz andan itibaren 3 iş günü içerisinde başlatılır.

+ ÜRÜN iadesi ile ilgili iade ödeme süreci, ürünün tarafımıza ulaşmasını takip eden 3 iş günü içinde başlatılır.

Katılım alt limiti olan bir kampanya dahilinde gerçekleşen siparişlerin iade ücreti hesaplanırken, kalan sipariş tutarının alt limiti karşılamadığı durumlarda geçerli kampanya devre dışı kalır ve ücret iadesi kalan tutara göre hesaplanır. Ücretin iadesi, ne şekilde ödeme yaptıysanız o şekilde gerçekleşir. Havale/EFT ile yapılan ödemelerin iadesi yalnızca ödeme alınan hesap/IBAN’a Havale/EFT şeklinde gerçekleşir.

Kredi/Banka kartı ile ödemenin iadesi:
+ Bankaya iade ödemenizi tek seferde yaparız.
+ Ürünü kaç taksit ile aldıysanız, Banka geri ödemesini taksitle
yapmaktadır. Banka tarafından yapılacak iade şekli banka ile müşterimiz arasında olup, Decorall’in bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

+ Decorall olarak biz, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların kredi kartınıza iadesi durumunda, talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Satış iptaline kadar ödemiş olduğunuz taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve iade öncesinde ödemiş olduğunuz taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

+ Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda, Banka ile yapmış
olduğu sözleşme gereği müşterimize nakit para ile ödeme yapılamaz. Kredi kartıyla yapılan ödemelerin iadesi aynı kredi kartına yapılır.

+ Kredi kartına iade işlemi tarafımızca yapıldığı andan itibaren karta işlemin yansıması süresi 14 iş gününü bulabilir.

Muhasebe işlemlerinizle ilgili hertürlü sorunuz için bize destek@decorall.com'a eposta göndererek, 0850 840 76 56 nolu telefonu arayarak ve 0850 840 76 56 nolu telefona WhatsApp mesajı göndererek ulaşabilirsiniz.

Satın alınan ürünün indirime girmesi durumu;

Fiyatlar piyasa koşullarına veya yapılabilecek kampanyalara bağlı olarak, anlık değişikliklere uğrayabilir. Decorall, dilediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın, ürün fiyatlarını değiştirme ve/veya kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle satın alınan ürün indirime girdiyse aradaki ücret farkı talep edilemez.

Garanti süresi ne kadardır, süreç nasıl işliyor?

Mobilya ürünleri evine teslim edildiği tarihten itibaren 2 yıl boyunca Decorall Garantisi kapsamına girer.

Kullanıcı hatası içermeyen durumlarda Decorall Garantisi geçerlidir. Fakat itme-çekme gibi zorlayıcı hareketlerden doğan sorunlar, kullanıcı hatası olarak değerlendirilir ve Decorall Garantisi kapsamına girmez.

Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsanız, sorunun fotoğrafını çekerek sipariş numarasıyla birlikte buradan talep oluşturabilirsiniz. Talebiniz incelenip sonucu sana yine eposta yolu ile iletilecektir.

Satın alınan ürünün; fatura sahibi dışındaki birine kullanımı için verilmesi ve/veya faturada belirtilen adres dışında başka adrese taşınması durumunda garanti kapsamı geçersiz olacaktır.

Garanti Dışı Kullanıcı Kaynaklı Hatalar ve Süreç İşleyişi

Ürünün kullanım koşullarına uygun olacak şekilde kullanılmaması durumunda, ürünle ilgili meydana gelen herhangi bir sorun garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. Kullanıcı kaynaklı olduğu tespit edilen durumlarda müşterilerimize ücretli olarak destek sağlamaktayız. 

 • Ürünün suya maruz kalması
 • Fazla güneş alan bir yerde bulunması
 • Sıcak ve soğuk ani temaslardan kaçınılmaması
 • Kimyasal maddelerle temizlik yapılması
 • Ürüne zarar verecek şekilde taşınması
 • Ürünün kaldırabileceği ağırlıktan fazla ağırlık yüklenmesi
 • Ürünlerde dış nedenlerle oluşan lekeler, çizilmeler, kırılmalar
 • Ürünün teslim edilen adres dışındaki bir adreste servis hizmeti verilmesi.

Decorall markası kimin?

Alışveriş yaptığın DECORALL markası ve decorall.com adresi Decorall Mobilya Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne aittir. Şirketin resmi bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsin.

decorall.com güvenli bir site midir?

Decorall, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz için en güncel teknolojileri kullanmaktadır, gerekli tüm tedbirleri almaktadır ve bu tedbirlerden Decorall Mobilya Dekorasyon Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi resmi sorumludur.